BUDERUS Kocioł kondensacyjny Logamax plus GB122K

7736901289

Nowy produkt

4 470,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nowy kocioł to jednostka dwufunkcyjna o szerokim zakresie modulacji mocy od 3 do ponad 25 kW na cele ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej.

Duże możliwości małego kotła!


Logamax plus GB122K to urządzenie, które doskonale sprawdza się zarówno do ogrzewania małych, jaki i dużych powierzchni. Wszystko dzięki niezwykle szerokiemu zakresowi modulacji mocy.
Niewielkie rozmiary sprawiają, że do instalacji potrzebna jest minimalna powierzchnia ściany, co pozwala montować kocioł zarówno w nowych budynkach, jak również w modernizowanych.


Komfort w każdej chwili
Wysoki komfort c.w.u.  (maks. wg EN 13203-1), wydajność
do 12,2 l/min (wg EN 13203-1, dla ΔT=30K) oraz stabilna praca dzięki szerokiej modulacji mocy grzewczej od 3 kW do ponad 25 kW (12-100%) sprawiają, że urządzenie jest w stanie spełniać wysokie wymagania użytkownika.


Szybka instalacja, szybka konserwacja
Sprawdzona technika przyłączeniowa i dostępność od przodu wszystkich podzespołów (w tym syfonu kondensatu, wymiennika płytowego i przyłączy hydraulicznych) oraz dodatkowo demontowalne obudowy boczne sprawiają, że montaż i konserwacja są szybkie
i nieskomplikowane. Dzięki niewielkim wymiarom (300x400x710 mm)
Logamax plus GB122K można montować nawet w trudno dostępnych miejscach. Kolorowe i oznakowane symbolami wtyczki elektryczne dodatkowo ułatwiają i przyspieszają montaż. Ponadto uzupełnieniem bazowej wersji Logamax plus GB122K jest bogate wyposażenie dodatkowe np. adaptery powietrzno-spalinowe Ø60/100 lub Ø80/125 wyposażone w króćce pomiarowe, czujnik temperatury zewnętrznej
i hydrauliczne zestawy podłączeniowe. Wszystko to pozwala zaoszczędzić czas i zminimalizować koszty instalacji i późniejszej konserwacji.

Nowe rozwiązania techniczne


Logamax plus GB122K ma szereg nowych rozwiązań, które sprawiają, że jest on niezwykle oszczędny, łatwy w obsłudze oraz komfortowy w użytkowaniu.


Pod kontrolą
Nowy wygodny panel sterowania wyposażony został w 7 dedykowanych funkcjonalnie przycisków oraz czytelny podświetlany wyświetlacz LCD. Menu
i funkcjonalności są efektem prac specjalistów bazujących na potrzebach
i oczekiwaniach użytkowników.


Efektywna wydajność
Najnowszej konstrukcji wymiennik ciepła z nierdzewnego stopu aluminiowo-
-krzemowego typu C6-1 o specjalnie zaprojektowanych powierzchniach grzewczych gwarantuje wysokoefektywną pracę w całym zakresie modulacji. Natomiast wymiennik płytowy ciepłej wody użytkowej ma rozbudowaną powierzchnię grzewczą dzięki zastosowaniu 24 płyt o wysokiej przewodności cieplnej.

Cichy komfort
Obudowa kotła wraz z wewnętrzną izolacją akustyczno-termiczną sprawiają, że poziom mocy akustycznej LWA kotła Logamax plus GB122K to zaledwie
44 dB(A).

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

BUDERUS Kocioł kondensacyjny Logamax plus GB122K

BUDERUS Kocioł kondensacyjny Logamax plus GB122K

Produkty powiązane