Nowy Zawór kulowy 1/2" kątowy z półśrubunkiem Zobacz większe

Zawór kulowy 3/4" kątowy z półśrubunkiem

CA/ZK-3/4KWZPM

Nowy produkt

30,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zawór kulowy , z dławicą, uszczelnienie dynamiczne, uchwyt motylkowy, nikiel

3/4" kątowy z półśrubunkiem

PRZEZNACZENIE: CALIDO seria S30 to seria wodnych, kulowych zaworów sterowanych ręcznie przeznaczonych do montażu w instalacjach centralnego ogrzewania, instalacjach dystrybucji wody pitnej, systemach pneumatycznych i olejowych.

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA: Konstrukcja i montaż trzpienia zapobiegają wypchnięciu go z korpusu na skutek nagłego wzrostu ciśnienia w instalacji.

USZCZELNIENIA: Szczelność (wewnętrzna kuli i zewnętrzna trzpienia) gwarantowana jest przez uszczelnienia z PTFE. Dla zwiększenia bezpieczeństwa pracy, trzpienie zaworów wyposażono w podwójne uszczelnienie: na górze trzpienia zastosowano tradycyjną dławicę pasywną z możliwością doszczelnienia przy pomocy nakrętki.  Na dole trzpienia zastosowano nowoczesne uszczelnienie dynamiczne, w którym siła doszczelnienia zwiększa się wraz ze wzrostem ciśnienia między kulą a korpusem. 100% zaworów jest pneumatycznie testowanych na szczelność.

DANE TECHNICZNE: Zakres temperatur: dla cieczy: -20˚C (bez zamarzania) do +150˚C Zakres ciśnień: dla cieczy: do 30 bar

NAPĘD: Zawory wyposażone są w stalowe dźwignie pokryte warstwą antykorozyjną GEOMET® i nakładkami z tworzywa. Opcjonalnie występują z dźwignią aluminiową typu „motylek”, malowaną proszkowo. Konstrukcje korpusu i dźwigni umożliwiają w zależności od potrzeb zmianę strony zamontowania dźwigni.

LINK Z FILMEM NA YOUTUBE: HTTPS://WWW.YOUTUBE.COM/WATCH?TIME_CONTINUE=78&V=3P4VQEGFLCC&FEATURE=EMB_LOGO

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zawór kulowy 3/4" kątowy z półśrubunkiem

Zawór kulowy 3/4" kątowy z półśrubunkiem